AVCILAR KORSAN TAKSİ

Avcılar Korsan Taksi

Avcılar Korsan Taksi, İstanbul Avcılar’da faaliyet gösteren şehir içi ve şehirler arası yolcu taşıma sunan korsan taksi hizmetidir. Transfer şirketimiz, haftanın 7 günü, 24 saat çalışan korsan taksi filosuna sahiptir. Korsan taksi Avcılar bölgesinde havaalanı transferleri, şehir turları ve özel kiralama dahil olmak üzere çeşitli hizmetler sunmaktadır. Avcılar Korsan Taksi, İstanbul’u dolaşmanın güvenilir ve uygun fiyatlı bir yoludur. Şirketimizin sürücüleri yol tecrübesi müşteri ilişkileri noktasında bilgili ve deneyimlidir ve sizi varış noktanıza güvenli ve zamanında ulaştıracaklardır.

Avcılar Korsan Taksi

Gitmek istediğiniz yere en uygun ücret tarifesiyle yolculuk yapma imkanı sunan firmamız Avcılar’da bilinen ve tanınan işletmedir. Tüm seyahatleriniz bizimle güvenle gerçekleşir. Avcılar ucuz korsan taksi hizmetinde kesintisiz 7/24 faydalanabilirsiniz. Özel yolculuk planlarınız öncesinde bizden fiyat alarak yolculuğunuzu daha ucuza gerçekleştirebilirsiniz. Avcılar korsan taksi sizi ve güveninizi taşır.

Korsan Taksi Avcılar Telefon Numarası

Avcılar korsan taksi telefon numarası gece ve gündüz her zaman arayabileceğiniz bir numaradır. Acil taksi taleplerinizi bu numara üzerinden gün boyu talep edebilirsiniz. Korsan taksi Avcılar telefon numarası 0542 147 10 34 numaralı hat üzerinden hizmet vermektedir. Avcılar bölgesinin her semt ve mahallesinden bizi arayarak araç isteyebilirsiniz. Korsan taksi araçlarımız dakikalar içinde belirttiğiniz adrese gelerek sizi istediğiniz yere ulaştıracaktır. Taksilerimiz düzenli bakımları yapılan donanımlı araçlardan oluşmaktadır. Araç içi temizliği her gün düzenli olarak yapılmaktadır.

Avcılar’da ucuz taksi hizmeti almak istiyorsanı bizimle iletişim kurabilir ve yolculuğunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Araç sayısı konusunda asla sıkıntı yaşamazsınız. Geniş araç filomuzla Avcılar’dan Türkiye’nin her yerine sizi ve sevdiklerinizi güvenle taşırız. Avcılar korsan taksi olarak tüm yolculuğunuz boyunca sizin rahatınız için tüm çabamızla gayer gösteriyor ve memnuniyetinizi en öncelikli görev bilinciyle çalışıyoruz. Korsan taksi rezervasyonu yapmak için  0542 147 10 34 numaralı telefondan transfer şirketimizin çağrı merkezini arayabilir veya WhatsApp üzerinden mesaj yoluyla da bu işlemi tamamlayabilirsiniz. Nöbetçi korsan taksilerimiz gündüz ve gece aşağıda ki semtlerde hazır halde beklemektedir. Taksi ihtiyacınız çok kısa sürede karşılanır.

Avcılar Merkez Mahallesi
Ambarlı Mahallesi
Cihangir Mahallesi
Gümüşpala Mahallesi
Denizköşkler Mahallesi
Üniversite Mahallesi
Mustafa Kemal Paşa Mahallesi
Firuzköy Mahallesi
Tahtakale Mahallesi
Yeşilkent Mahallesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.